Бесплатные шаблоны Joomla

МЕЛЬНИК Юрій Борисович -
Голова Правління Харківської обласної
громадської організації "Культура Здоров'я",
директор соціально-психологічного центру ХОГОКЗ

Доктор філософії (Ph.D.),
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри психології,
професор кафедри психології та педагогіки,
психолог вищої кваліфікаційної категорії,
"Практичний психолог - методист"

 

Здобув освіту в: Харківському державному інституті фізичної культури за спеціальністю інструктор фізичної культури; Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди за спеціальностями: фізична культура, психологія, менеджмент організацій; Харківській державній академій культури, як аспірант кафедри соціальної педагогіки.
Двадцять років працював у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах на посадах вчителя фізичної культури, тренера-вихователя, практичного психолога, завідувача кафедри психології та здорового способу життя, доцента кафедри психології.
Захистив дисертацію „Соціально-педагогічні засади формування культури здоров’я в учнів початкової школи”. Розробив методологічні, теоретичні, технологічні, методичні основи проблеми формування культури здоров’я в дітей.
Автор більше сімдесяти наукових робіт, серед яких: монографія; статті в фахових виданнях, затверджених ВАК України; статті в збірниках наукових праць; статі в збірниках матеріалів конференцій, конгресів, симпозіумів; тези в збірниках конференцій; навчально-методичні посібники, авторські програми для учнів та студентів ВНЗ.
За науково-педагогічну діяльність був нагороджений: почесною грамотою МОН України, грамотами головного управління освіти і науки м. Харкова, численними дипломами та листами подяки, має сертифікати.