nachodki.ru интернет-магазин

Цільове фінансування програм і проектів Харківської обласної громадської організації „Культура Здоров’я”

Благодійність

Програми формування громадського визнання соціально значимої діяльності благодійників і меценатів, лідерів суспільства, що підтримують соціальні й гуманітарні ініціативи.

 

НАУКА і ОСВІТА

Програми підтримки наукових досліджень і новацій у галузі освіти. Проекти сприяння розвитку дитячих і молодіжних громадських рухів, пропаганда здорового способу життя та формування культури здоров’я в молодіжному середовищі. Проекти в області гуманістичного навчання, виховання та розвитку дітей і молоді. 

КУЛЬТУРА і МИСТЕЦТВО

Програми покликані сприяти розвитку культурних процесів, художньої, музичної і театральної творчості, як потужних чинників соціального і духовного розвитку нації. Проекти соціального захисту працівників культури, підтримка закладів культури щодо матеріально-технічного забезпечення їх діяльності.

 ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Програми партнерства та співпраці в області охорони здоров’я, пропаганди здорового способу життя й формування культури здоров’я, а також підтримки хворих ДЦП, ВІЛ/СНІД, туберкульозом, онкологічними захворюваннями тощо. Проекти соціального захисту медичних працівників, підтримка медичних установ щодо матеріально-технічного забезпечення їх діяльності. 

ФІЗКУЛЬТУРА і СПОРТ

Програми розвитку і допомоги в сфері фізичної культури і спорту. Проекти соціального захисту працівників у галузі фізичної культури, тренерів і педагогів, підтримка освітніх установ і спортивних об’єктів щодо матеріально-технічного забезпечення, а також заохочення дітей – за успіхи, досягнуті ними в спорті. 

ЕКОЛОГІЯ

Екологічні проекти – це ефективний інструмент громадської участі й заохочення екологічно-відповідальних компаній. Стратегічна мета таких проектів – сприяння формуванню екологічної культури суспільства, залучення громадськості до захисту природи та екологічних прав, покращення здоров’я нації.

Діяльність ХОГОКЗ фінансується за рахунок: добровільних внесків окремих осіб, підприємств, фондів. Ви можете дізнатись більше про те, як підтримати діяльність ХОГОКЗ 

Ми потребуємо Вашої допомоги!!!